High Performance Adapter for HP A135A012P
135W, 4.5*3.0mm Adapter for HP A135A012P
- SKUUSHAD510
- ConditionNew, Replacement
- Input100-240V~1.5A 50/60Hz
- OutPut19.5V-6.9A
- Power135W
- Connector4.5*3.0mm