High Performance Adapter for HP ADP-200HB B
200W, 4.5*3.0mm Adapter for HP ADP-200HB B
- SKUUSHAD405
- ConditionNew, Replacement
- Input100-240V~1.1A 50/60Hz
- OutPut19.5V-10.3A
- Power200W
- Connector4.5*3.0mm
- Warranty1 Year
- AvailabilityIn stock
- SKUUSHAD511
- ConditionNew, Replacement
- Input100-240V~3A 50/60Hz
- OutPut19.5V-10.3A
- Power200W
- Connector4.5*3.0mm