High Performance Adapter for HP 15-AX030TX 15-AX031TX 15-AX032TX
135W, 4.5*3.0mm Adapter for HP 15-AX030TX 15-AX031TX 15-AX032TX
  • SKUUSHAD510
  • ConditionNew, Replacement
  • Input100-240V~1.5A 50/60Hz
  • OutPut19.5V-6.9A
  • Power135W
  • Connector4.5*3.0mm