High Performance Adapter for HP OMEN 15-AX000 15-AX015TX 15-AX016TX
135W, 4.5*3.0mm Adapter for HP OMEN 15-AX000 15-AX015TX 15-AX016TX
  • SKUUSHAD510
  • ConditionNew, Replacement
  • Input100-240V~1.5A 50/60Hz
  • OutPut19.5V-6.9A
  • Power135W
  • Connector4.5*3.0mm